Najnowsze oferty pracy | PracaNaTeraz.pl
 dla pracodawcy

Pracodawca
Zamieszczaj
oferty pracy

Logo - oferty pracy
Wyszukaj ofertę pracy:

Partnerzy

Zostań Naszym Partnerem

Celem serwisu PracaNaTeraz.pl jest dotarcie do jak najszerszego grona osób szukających pracy za granicą. Szczycimy się już bardzo dużym zasięgiem. Docieramy w prawie każdy zakątek Świata, gdzie Polacy poszukują pracy.

Wszystko to dzięki naszym Partnerom, czyli dzięki Wam.

Jednym z naszych partnerów jest serwis z zagranicznymi ofertami pracy Jobsin.co. Publikowane są na nim ogłoszenia w języku angielskim. Targetem serwisu są kandydaci z doświadczeniem w branżach technicznych, takich jak: energetyka, stocznie, budowa konstrukcji, itd. Jobsin.co nie ogranicza się do danego terytorium, jest to serwis międzynarodowy. Zapraszamy do zapoznania się z nim i publikacji ofert pracy.

Kolejnym naszym partnerem jest nowy serwis Praca w Polsce na Rulla. Niewątpliwie jego największymi zaletami są szybkość działania oraz zabezpieczenie SSL, gwarantujące bezpieczeństwo przekazywania danych osobowych.

Chcemy zaprosić właścicieli, operatorów serwisów pracy do współpracy. Chcemy dowiedzieć się jaka jest wasza specjalizacja i do kogo trafiacie. Z wielką chęcią poznamy Wasze oczekiwania i możliwości. Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem naszego formularza.

Z wyrazami szacunku
Dariusz Marszałkowski
Dyrektor Zarządzający