dla pracodawcy

Pracodawca
Zamieszczaj
oferty pracy

Logo - oferty pracy
Wyszukaj ofertę pracy:

HR in Time GmbH & Co.KG

Kooperacja Międzyludzka - Lokalnie Ustawieni - Na Skalę Europejską Połączeni.

Tak brzmi motto naszej firmy i w taki sposób organizujemy naszą pracę.

HR in Time GmbH & Co.KG to Agencja Pracy, która w północnej części Niemiec jest specjalistą do spraw pośrednictwa i rekrutacji na regionalnym i europejskim rynku pracy.

Nasze 20-letnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego, pozwala na przedstawienie niemieckim pracodawcom szybkich rozwiązań związanych z ich zapotrzebowaniem kadrowym. Zarówno naszym kandydatom, jak i naszym klientom gwarantujemy profesjonalne wsparcie polsko- i niemieckojęzyczne.

Firma HR in Time wspiera rozwój kariery zawodowej głownie w przemyśle stoczniowym, metalurgicznym, a także w logistyce, elektryce oraz mechanice. Nasi pracownicy maja możliwość rozpoczęcia pracy długoterminowej, opierającej się na mocy prawa niemieckiego.

Naszym kandydatom i naszym pracownikom gwarantujemy bezpłatną usługę i doradztwo podczas procesu rekrutacji i przez cały okres zatrudnienia. W ramach naszej usługi organizujemy wszystkie formalności związane z zatrudnieniem (ubezpieczenie zdrowotne, podatki, zasiłki). Organizujemy również zakwaterowanie u jednej z kooperujących z nami firm noclegowych, gdzie są gwarantowane bardzo dobre warunki.

Czekamy na Państwa aplikacje, które zostaną profesjonalnie przez nas przeanalizowane.

Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy, których lista znajduje się u góry po lewej stronie ekranu.