Abiant Personal GmbH

O firmie

Agencja Pracy Abiant Personal GmbH istnieje od ponad pięćdziesięciu lat i gwarantuje profesjonalny serwis doradztwa personalnego i świadczy usługi w zakresie rekrutacji do pracy na stałe oraz w ramach leasingu pracowniczego. Abiant zajmuje się aktywnie doradztwem, sprawami kadrowo-płacowymi, zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz obsługę pracodawców na rynku niemieckim (10 placówek). Nasza oferta kieruje się zarówno do potencjalnych pracowników, jak i do potencjalnych pracodawców. Zajmujemy się pośrednictwem w zatrudnieniu w wielu branżach, np. przemysł, logistyka, technika, transport, rolnictwo, gastronomia, hotelarstwo oraz wiele innych.

Gwarantujemy naszym pracownikom terminowość wypłaty wynagrodzenia, uczciwą i legalną pracę, umowę na czas nieokreślony oraz wszystkie świadczenia socjalne i rentalne.

Abiant Personal GmbH dopasowuje wykształcenie, kwalifikacje oraz doświadczenie chętnych do pracy z zapotrzebowaniem na obecnym rynku pracy oraz ofert współpracujących firm. Z naszej strony oczekujemy zaangażowania w pracy, wysokiej motywacji i samodzielności. Chętnie wynagradzany własną inicjatywę pracowników i umożliwiamy w szczególnych zawodach możliwość dokształcania.

Dla naszych pracowników z Polski angażujemy się w ramach bezpłatnej usługi w szukaniu mieszkań oraz możliwości dojazdu do pracy. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami urzędowymi oraz w uzyskaniu rodzinnego i zwrotu podatku.

Umożliwiamy naszym pracownikom rozpoczęcie kariery w projektach tymczasowych, oraz zainteresowanym przejęcie przez naszych klientów na stale, jak również bezpośrednie podjęcie zatrudnienia w firmie docelowej. Nie pobieramy za nasze usługi prowizji, ani innych opłat ze strony pracowników.

Proces rekrutacji dla osób szukających nowych wyzwań i ubiegających się o konkretne stanowiska pracy polega na:

  • wysłaniu dokumentów aplikacyjnych: CV, najlepiej w języku niemieckim, kopie świadectw lub uprawnień oraz w niektórych przypadkach kopie karty ubezpieczeniowej i dowodu osobistego
  • weryfikacji dokumentów przez naszych pracowników
  • rozmowie telefonicznej, która ma na celu potwierdzenie stopnia znajomości języka niemieckiego

Abiant Personal GmbH
Borgwardring 3
26802 Moormerland

HR-SZOP