Malarz Przemysłowy – Praca w Rotacji

Opis stanowiska

YABIMO to polska, prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Tarnowie oraz oddziałami w Krakowie i Rzeszowie, a także spółka matka dla działalności w Norwegii i Islandii. Działalność firmy koncentruje się wokół dwóch głównych specjalizacji, którymi są Konstrukcje stalowe oraz Leasing Pracowników

Obecnie poszukujemy Malarza Przemysłowego na projekty w Mongstad/Norwegia.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie jako Malarz Przemysłowy
  • dokładność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w pracy
  • znajomość angielskiego lub norweskiego (min. B1)

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę w systemie rotacyjnym
  • długie projekty
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • opieka koordynatora w trakcie trwania projektu
  • zapewniamy przeloty, mieszkanie i wyżywienie

Aplikuj na naszej stronie https://work.yabimo.com/login/

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli do swoich dokumentów:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Yabimo Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

HR-SZOP