(+48) 58 350 06 41

Operator Maszyn Obróbczych CNC

Opis stanowiska

Biuro fińskie firmy Barona poszukuje wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów maszyn numerycznych dla fabryk Klientów w Finlandii.

Wymagane:

  • doświadczenie kilkuletnie w obróbce na różnych maszynach obróbczych CNC
  • umiejętność ingerowania w program, ustawiania detali oraz wymiany narzędzi itp. umiejętność
  • samodzielnego pisania fragmentów programu z pulpitu atutem
  • gotowość do pracy na zmiany.
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność wykonywania pomiarów różnymi przyrządami pomiarowymi
  • samodzielność w pracy i chęci zdobywania nowych umiejętności
  • znajomość j. angielskiego przydatna

Oferujemy:

  • pracę na umowie fińskiej automatycznie zakładającej ubezpieczenie od wypadku przy pracy.
  • pracownicy Barony objęci są opieką lekarską bezpłatną po przepracowaniu 1 miesiąca.
  • ubranie i obuwie robocze od pracodawcy
  • Barona pomaga w zorganizowaniu pracownikom umeblowanego mieszkania oraz pomoc tłumacza również w przyuczeniu i załatwianiu spraw urzędowych.

Kontakt:

Standardowe CV powinno sporządzone w języku angielskim i zawierać dokładny opis okresów i rodzajów wykonywanych prac i produkcji z nazwami maszyn i sterowań, detali itp. Uwaga: rekrutacja dotyczy wyłącznie biura Barony w Finlandii.

O Baronie:

Firma Barona Ltd (barona.fi) rekrutuje rocznie tysiące profesjonalistów w branżach: biurowej, IT, logistyki, przemysłu, budowlanej oraz zdrowotnej, na umowy zarówno na czas ograniczony jak i nieograniczony. Cieszy się zaufaniem klientów, co pomnaża możliwości zatrudnienia swoim kandydatom. Barona posiada certyfikat jakości fińskiego Związku Firm HR.

HR-SZOP