Operator Tokarka – Karuzelowa

Opis stanowiska

Zadania

  • Poszukujemy dla naszego klienta doświadczonych operatorów na tokarki karuzelowe CNC ze sterowaniem Sinumerik I Heidenhain. Duże elementy.

Wymagania

Wymagane udokumentowane doświadczenie w zawodzie. Znajomość języka angielskiego jako wielki plus.

Oferujemy

  • Praca na warunkach fińskich.
  • Pomoc tłumaczy przy załatwianiu spraw urzędowych. Praca w renomowanej firmie naszego klienta.

Etapy rekrutacji

Przyjmujemy CV TYLKO PO ANGIELSKU!!

Czas pracy

8 godz dziennie – 40 tyg. wg fińskiego układu zbiorowego

Przejazd

Firma zapewnia przyjazd

Długość kontaktu

Przewidywany długi kontrakt i rozpoczęcie pracy natychmiast.

Stawki

Wg fińskich przepisów

Ubezpieczenie

Zakwaterowanie

Mieszkanie częściowo odpłatne z wyposażeniem.

HR-SZOP