(+48) 58 350 06 41

Pomocnik Ogrodnika do Kwiatów i Krzewów

Opis stanowiska

abiant agencja pracy

Zadania:

  • Etykietowanie, przygotowywanie
  • Kontrola jakości, przycinanie na normy
  • Przesadzanie do doniczek
  • Pakowanie roślin
  • Ładowanie (na wózki) do wysylki
  • Przysypywanie kora sadzonek doniczkowych
  • Praca na hali, na szklarni, na dworze !!

Wymagania:

  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Mile widziane upraw. Na Wózki widłowe
  • Nie wielkie doświadczenie w zakresie ogrodnictwa,
  • Jesteś zdolny do pracy w zespole
  • Nie masz problemu w pracy na rano (od 7.00 do max. 18.00 w lato od 6.30)
  • Ilosc godzin – Mini.40 h / max. 50 H na tydzien
  • Praca dla Kobiet i Mężczyzn

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony na pełny etat (6 mies. próby)
  • Gwarancje płacy na podstawie Taryfy iGZ, dwie podwyżki w roku, pierwsza 1-go Kwietnia na 9,78 € H, i druga w październiku na 9,98 € H.
  • Długoterminowa prace z możliwością przejścia pod Klienta
  • Fajny zespół który będzie Ciebie wspierał
  • Premia Świąteczna, na urlop, i inne.
  • Pracownicy rekrutują pracowników polecisz nas swoim znajomym i zarabiasz 150 euro jeżeli ta osoba zostanie zatrudniona (min. 6 tygodni)
  • Zakwaterowanie odpłatne 330 euro od osoby.
  • Wyposażenie obiektu pełne, płaskie Tv, DVD w każdym pokoju
  • Anteny nastawione na polska telewizje (dekodery musza państwo sami swoje przywieźć), internet, sprzed Agd, pościel wymieniana i ręczniki, sprzątaczka do sanitarki raz w tygodniu, ogród, parking

HR-SZOP