Specjalista ds. Marketingu / e-Commerce

Opis stanowiska

Zadania:

  • Zarządzanie treściami na dwóch stronach (sklepach), w szczególności produktami, z czasem będą uruchamiane nowe sklepy
  • Tworzenie kampanii reklamowych i współpraca z partnerami
  • Współpraca z copywriterami, specjalistami IT oraz grafikami
  • Wsparcie działu sprzedaży
  • Bieżąca analiza ruchu na stronach połączona z raportowaniem sprzedaży

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość specyfiki e-commerce
  • Dobra znajomość HTML i CSS
  • Zmysł estetyczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Webmaster Tools (Console), WooCommerce
  • Portfolio / prezentacja swoich dokonań

Oferta:

  • wynagrodzenie podstawowe od 2800 zł netto do 3200 zł netto, uzależnione od doświadczenia
  • + procent od obrotu
  • + premia uznaniowa
  • 2-tygodniowy okres testowy,  3 m-czny okres próbny, potem umowa na 6 m-cy

Miejsce pracy:

  • hurtownia sprzedająca wysokiej jakości dekoracje do wnętrz
  • magazyn i biuro w Przeworsku
  • jesteśmy firmą rodzinną, nie korporacją
  • możliwość pracy zdalnej

HR-SZOP