Specjalista ds. sprzedaży on-line z językiem angielskim

Opis stanowiska

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, najlepiej z wykształceniem filologicznym
  • mile widziane doświadczenie w pracy za granicą lub
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientami anglojęzycznymi w Polsce
  • doświadczenie w pracy minimum 2 lata
  • sprawne posługiwanie się aplikacjami internetowymi (systemy zamówień i sprzedaży, sklepy internetowe, google suite)
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • 2500 PLN netto podstawa
  • + 2% prowizji od sprzedaży (łącznie 3000 – 5000 PLN / m-c netto)
  • wynagrodzenie uzależnione doświadczenia
  • umowę o pracę
  • praca na miejscu i zdalna (4/1 w tygodniu)
  • 3-miesięczny okres próbny, potem umowa na rok

Zadania:

  • zarządzanie sklepami internetowymi
  • wprowadzanie ofert, zdjęć, tworzenie opisów w języku angielskim i polskim
  • obsługa sprzedaży na rynku brytyjskim, w szczególności Londyn
  • prowadzenie rozmów telefonicznych oraz korespondencji w języku angielskim

Miejsce pracy:

  • hurtownia sprzedająca wysokiej jakości dekoracje do wnętrz
  • magazyn i biuro w Przeworsku
  • jesteśmy firmą rodzinną, nie korporacją
  • start pracy: styczeń 2021 (możliwość wcześniejszego rozpoczęcia)

HR-SZOP